Kontakty

Radek Kolomý
Třídičky zeminy, gumy a pásy
T.: 603 596 276

Josef Kolomý
Břity, zuby, lopaty a repase
T.: 777 208 449

561 63 Nekoř 338

info@bagrovelopaty.cz

Třídičky zeminy

Třídičky zeminy

Nový model třídičky zeminy určený pro malé kolové a smykem řízené nakladače se šířkou lopaty do cca 185 cm.

Typy použití třídičky

Třídička stavebních materiálů MS 2000 je určena pro široké použití ve stavebnictví, komunálních službách, zahradnictví, zemědělství a v dalších oborech. Díky svým rozměrům se snadno přepravuje a je možno ji nasadit přímo na stavbě, což snižuje náklady na přepravu materiálu. Třídička je primárně určena pro nakladače o objemu lopaty do 0,5 m3 a šířky lopaty max. 1850 mm.

Provozní náklady

Vibraci síta třídičky zajišťuje třífázový elektrický vibrační motor o příkonu 0,6 kW. Malý příkon vibračního motoru zajišťuje nízké provozní náklady třídičky. Podle tříděného materiálu lze jednoduše nastavovat velikost vibrací vibromotoru a tím optimalizovat výkon třídičky. Díky velké ploše třídícího síta (více než 2 m2) je schopna třídička dosáhnout v závislosti na typu tříděného materiálu výkonu až 40 t/hod. Účinnosttaké zvyšuje možnost montáže pryžové „brzdící“ přepážky, která zadržuje materiál v horní části síta. Vibrační síto o rozměrech 1580x1270 mm je výměnné a dodává se s velikostí ok dle požadavku zákazníka. Pro snadnou výměnu je síto rozděleno na dvě části. Třídička je schválena pro provoz s obsluhou pouze jednou osobou. Ekonomický přínos naší třídičky pro Vaši společnost je v příznivé pořizovací ceně, nízkých provozních nákladech a v jednoduchosti obsluhy. Tyto faktory spolu s vysokou mobilitou nasazení zajistí velmi rychlou návratnost Vaší investice.

Dvousítné provedení

Ve dvousítném provedení a při použití přídavných výsypek, můžete třídit materiál na dvě frakce a nadsítné. Třídičku lze využít jako základ třídicího centra a přidat k ní pásové dopravníky. Třídičku můžeme upravit dle Vašich požadavků.

Video třídičky

Video třídičky